درباره ما

Aptakid | آپتاکید

دنون نوتریشیا

شرکت Danone Nutricia ELN یکی از شرکت‌های پیشرو در تولید غذای کودک در جهان است. در همین راستا، مرکز تحقیقات نوتریشیا در سال ۱۹۴۶ در کشور هلند تاسیس شد.

در حال حاضر، این شرکت دارای ۳ مرکز اصلی تحقیقات در هلند، چین و سنگاپور است و با در اختیار داشتن به‌روزترین تکنولوژی‌ها، همکاری با بیش از ۶۰۰ دانشمند تراز اول دنیا و ارتباط با بیش از ۲۰۰ مرکز علمی پژوهشی بین‌المللی، در راستای تحقق ماموریت خود یعنی «در کنار مادران، برای پرورش جان‌های تازه» می‌کوشد.

محصولات دنون نوتریشیا در بیش از ۱۵۰ کشور جهان با برندهای متنوع حضور دارند. کیفیت بالای این محصولات منجر به کسب مقام پرفروش ترین غذای کودک اروپا شده است.

صنایع پودر شیر مشهد

شرکت صنایع پودر شیر مشهد در سال ۱۳۸۶ به عنوان بزرگترین و مجهزترین کارخانه تولید پودر شیر در خاورمیانه، با ظرفیت تولید ۱۶۰۰۰ تن پودر شیر در سال، فعالیت خود را آغاز نموده است.

در سال ۱۳۸۷ شرکت صنایع پودر شیر مشهد و شرکت هلندی دنون نوتریشیا اقدام به سرمایه‌گذاری مشترک نمودند و تحت نام نوتریشیا اِم اِم پی به فعالیت خود ادامه دادند.

بخش اعظمی از مواد اولیه مورد نیاز برای تولید محصولات از کشورهای اروپایی مانند هلند، آلمان و ایرلند تامین می‌شود که برای تولید انواع محصولات مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کلیه دستگاه‌ها و مراحل تولید محصولات این شرکت به صورت کاملاً اتوماتیک بوده و توسط ناظرین داخلی و خارجی تحت کنترل دقیق کیفی قرار دارد. پس از مطابقت محصولات تولید شده با استانداردهای سازمان بهداشت جهانی (Codex Alimentarious, WHO) و اتحادیه اروپا و نیز با تایید نهایی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران، محصولات ما به بازارهای داخلی و خارجی عرضه می‌شود.

صنایع پودر شیر مشهد